Wiosenny numer „Po prostu ŻYJ”

[Nr 1 (7) 2017]

W wiosennym numerze między innymi ciekawy wywiad z niezwykle optymistyczną osobą, Edytą Jungowską, o łamaniu tabu, natomiast o psychologii relacji międzyludzkich przeczytacie w wywiadzie z Wojciechem Eichelbergerem.

Na łamach kwartalnika również poruszająca historia Ludwiki Kłoczkowskiej.

wiosna17-big

Zimowy numer „Po prostu ŻYJ”

[Nr 4 (6) 2016]

W zimowym numerze kwartalnika wywiad z Agatą Passent o tym, że warto otwarcie mówić o swoich problemach i nie tworzyć z nich tabu oraz historię 24-letniej Zoey Wright, którą wyłonienie stomii zmotywowało do tego, aby pokazać światu, że nie można się poddawać, a marzenia trzeba przekuwać w cele i skrupulatnie je realizować.

Poza tym, relacja z Gali stomaPERSONA oraz – jak zawsze – wiele tematów poradniczych i zdrowotnych.

zima-2016-okladka

Jesienny numer „Po prostu ŻYJ”

[Nr 3 (5) 2016]

W jesiennym numerze kwartalnika „Po prostu ŻYJ”, przeczytacie historię kolejnej stomiczki, Eweliny Zach – bohaterki akcji „Stomicy pod wodą”, zorganizowanej przez Fundację STOMAlife oraz rozmowę z Anną Maruszeczko, którą od dawien dawna najbardziej interesują prawdziwe ludzkie historie. O tym jak nazywać rzeczy po imieniu, o strachu i lęku opowiedziała kobieta o wielu twarzach: dziennikarka, producentka, pisarka, feministka, podróżniczka i narciarka – Paulina Młynarska. W jesiennym numerze znalazł się również artykuł Profesora Krzysztofa Bieleckiego o profilaktyce leczenia odleżyn a także jak zawsze, spora dawka o diecie, podróżach i modzie oraz wiele wiele więcej.

jesien-ppz

Letni numer „Po prostu ŻYJ”

[Nr 2 (4) 2016]

W letnim numerze „Po prostu ŻYJ” znajdziecie szereg wywiadów m.in. z Markiem Kościkiewiczem, Zespołem PECTUS czy Roksaną Mikołajczak – bohaterką akcji „od 3 lat stomiczka. TERAZ MATKA”. Poza tym, jak zwykle wiele tematów poradniczych oraz eksperckich. Miłej lektury!

ppz-okladka

Wiosenny numer „Po prostu ŻYJ” jest już dostępny online!

[Nr 1 (3) 2016]

W wiosennym numerze „Po prostu ŻYJ” znajdziecie Państwo m.in. wywiad z Grzegorzem Miecugowem, który mówi czym tak naprawdę jest dla niego odwaga, a Michał Olszański opowiada o sile akceptacji, wyborach i poczuciu własnej wartości. Poza tym, liczne porady ekspertów, wiosenne wskazówki żywieniowe, a także słowo o modzie i podróżowaniu. Zapraszamy do lektury!

wiosenna-okładka

Nowy numer kwartalika „Po prostu ŻYJ” jest już dostępny!

[Nr 2 (2) 2015]

Światło dzienne ujrzał właśnie drugi numer kwartalnika „Po prostu ŻYJ”. W najnowszym numerze znajdziecie m.in. wywiad z Dorotą Wellman dotyczący oswajania odmienności, czy rozmowę z Laurencem Freemanem odnośnie medytacji. Poza tym, porady ekspertów, kilka słów o diecie i modzie, a także historia stomiczki Jolanty Oleksiak Bil. Czasopismo jest dostępne w punktach PKS STOMAlife oraz w wybranych sklepach medycznych. Możecie również zamówić magazyn pisząc do nas na adres: biuro@stomalife.pl, a my wyślemy egzemplarz pocztą. Gorąco zachęcamy do lektury!

zimowa-okładka

Pierwszy numer kwartalnika „Po prostu ŻYJ”

[Nr 1 (1) 2015]

Już jest – pierwszy numer kwartalnika Fundacji STOMAlife i kampanii „STOMAlife. Odkryj stomię” – „Po prostu ŻYJ”. Czasopismo zostało stworzone specjalnie z myślą o stomikach, ale jest poświęcone nie tylko tematyce stomii. Bezpłatny kwartalnik zawiera porady specjalistów, wywiady ze znanymi osobami oraz informacje dotyczące diety, mody i urody. W pierwszym numerze znajdziecie między innymi wywiad z Małgorzatą Rogalską, Wiesławem Sokolukiem czy historię naszej blogerki Roksany Mikołajczak. Czasopismo jest dostępne w punktach PKS STOMAlife, których adresy można znaleźć klikająć poniżej ,,czytaj więcej” , oraz w wybranych sklepach medycznych.

Po Prostu Żyj
Translate »